Jesteś tutaj: Strona główna » Targi Pracy i Kariery » Strefa doradczo - konsultacyjna
sobota, 23 Wrz 2017

Strefa doradczo - konsultacyjna

2017 r.

Z kim będzie można porozmawiać?

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy

Punkt konsultacyjny – tworzenie CV

Jeżeli chcesz otrzymać tłumaczenie na język angielski dokumentów aplikacyjnych -przynieś je na stoisko CIiPKZ . Zamiast danych osobowych wpisz adres e'mail - w ciągu kilku dni otrzymasz przetłumaczony na język angielski dokument aplikacyjny

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

oferty praktyk

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Konsultacje - pośrednictwo pracy oraz usługi i instrumenty rynku pracy.

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu - zespół EURES

Punkt konsultacyjny - EURES -podejmowanie pracy w krajach UE/EOG

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Punkt konsultacyjny – zakładanie firmy

2016 r.

Z kim będzie można porozmawiać?

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy

Punkt konsultacyjny – porady prawne

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu

Punkt konsultacyjny - EURES -podejmowanie pracy w krajach UE/EOG

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy

Punkt konsultacyjny – pośrednictwo pracy EURES, tworzenie CV wg europejskiego
standardu (Europass)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Konsultacje - pośrednictwo pracy oraz usługi i instrumenty rynku pracy.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Punkt konsultacyjny – zakładanie firmy

Centrum Informacji i Planowania Kariery w Bydgoszczy Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu

Punkt konsultacyjny – tworzenie CV

Warsztaty 2015 r.

Firma

Temat spotkania

Rejestracja/bilety do pobrania

10.00-10.40

Atos It Services Sp. z o.o.

Kandydat doskonały – kandydat dobrze przygotowany

10.50-11.30

Business Online Services
Sp. z o.o.

Warsztaty dla programistów. Przyjdź, zobacz i naucz się jak za pomocą popularnych narzędzi ze świata języka Java szybko i elegancko tworzyć internetowe aplikacje bazodanowe.

11.40-12.20

Sensata Technologies Poland Sp. z o.o.

CAD 3D – komputerowe systemy wspomagające projektowanie

12.30-13.10

Asseco Poland

Informatyka w branży energetycznej

13.20-14.00

GOODMORNING.EU

Goodmorning praca w Holandii

warsztat odwołany, zapraszamy na stoisko

14.10-14.50

SDL Poland

Technologie źródłem inspiracji

Pobierz bilet

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobieranie biletów lub rejestrację poprzez przesłanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

OPIS WARSZTATÓW:

Kandydat doskonały = kandydat dobrze przygotowany

1.    Techniki i metody poszukiwania pracy

2.    Dokumenty aplikacyjne – od czego zacząć?

3.    CV  - jako wizytówka kandydata

4.    Rozmowa kwalifikacyjna – pokaż się z najlepszej strony

Podczas prezentacji firmy Atos, Olga Brąszkowska przeprowadzi uczestników przez poszczególne etapy poszukiwania pracy. Przeanalizuje cały proces, począwszy od technik i metod ułatwiających znalezienie zatrudnienia, poprzez przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, na autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej kończąc. Będzie to niepowtarzalna okazja do spojrzenia na kandydata okiem pracodawcy!

Informatyka w branży elektrycznej

Zapraszamy na prezentację specjalisty z #AssecoPoland, który opowie o trendach w informatyzacji branży energetycznej. Dowiesz się, jak oprogramowanie rozwiązuje realne problemy biznesowe firm oraz dlaczego warto rozpocząć karierę właśnie w branży informatycznej.

Przyjdź i poznaj Project Managera z Asseco Poland. Kilka słów o prelegencie:

Jan Rojszyk - ukończył m.in. bydgoski ATR (obecnie UTP). Pracę w organizacji (wtedy firma Telmax) rozpoczął jeszcze na studiach w 2004 roku jako programista, a w wyniku licznych fuzji w 2010 roku trafił do Asseco gdzie pracuje do dziś. W tym czasie uczestniczył w projektach dla czołowych polskich firm energetycznych. Obecnie jest Project Managerem opiekującym się rynkami międzynarodowymi. Reprezentant Pionu Energetyki i Gazownictwa. Ma doświadczenie i wykształcenie zarówno techniczne jak i managerskie.

Technologie źródłem inspiracji

Nowatorskie, opracowane pod kątem przedsiębiorstw technologie i usługi firmy SDL obejmują m.in. cały proces pozyskiwania i utrzymywania klienta: obserwację trendów społecznościowych, analizę rynku, zarządzanie kampaniami marketingowymi, usługi tłumaczeniowe, zarządzanie treścią stron internetowych oraz dynamiczną publikację dokumentacji technicznej. Od wielu lat 79 korporacji z listy 100 największych marek pracuje z SDL. Najbardziej znane to Microsoft, Apple, Sony, Canon, Philips czy Samsung.

Przyjdź na prezentację a dowiesz się co Bydgoszcz ma wspólnego z popularnym pakietem biurowym Office, programem graficznym Photoshop, motocyklami Honda oraz wakacjami na Hawajach.